cart
Košík
menu
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
-16%Zľava
Optický mini rozvaděč ORS-416A, 4 porty, 6 svárů, ST/SC/LC
OEM
Optický mini rozvaděč ORS-416A, 4 porty, 6 svárů, ST/SC/LC
Kód: 10101216
Záruka 24 Měsíc(ů)
12.90 
15.36 
Skladom1ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
Montáž:Rozvádzače.
-20%Zľava
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 2m
OEM
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 2m
Kód: 10101225
Záruka 24 Měsíc(ů)
10.15 
12.73 
Skladom2ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
Typ vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, SC.
Keystone Cat5E, UTP, samozařezávací, černý
OEM
Keystone Cat5E, UTP, samozařezávací, černý
Kód: 10101247
Záruka 24 Měsíc(ů)
1.54 
Skladom>5ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
Typ komponenty:Keystone modul; Prevedenie:CAT5E; Tienenie:UTP.
-22%Zľava
Konektor STP RJ45 (8p8c), Cat5E, 30µm, drát - 100 ks
OEM
Konektor STP RJ45 (8p8c), Cat5E, 30µm, drát - 100 ks
Kód: 10101272
Záruka 24 Měsíc(ů)
18.23 
23.52 
Skladom>5ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
Typ komponenty:Modulárny konektor RJ10-RJ45; Prevedenie:CAT5E; Tienenie:FTP, STP.
-17%Zľava
ISOPROPYLALKOHOL 1 liter
OEM
ISOPROPYLALKOHOL 1 liter
Kód: i54_502710932852
Záruka 24 mesiacov
10.16 
12.29 
Skladom>5ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
ISOPROPYLALKOHOL 1 litrkoncentrace: 99%
-31%Zľava
Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, SC-ST, LS0H, 3m
OEM
Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, SC-ST, LS0H, 3m
Kód: 1045505
Záruka 24 Měsíc(ů)
7.82 
11.33 
Skladom1ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
Typ vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:SC, ST.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.