Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Textové stránky
    sk
    EUR
    Späť
    1. Hlavní stránka
    2. Výrobca  LYNX CS

    LYNX CS

    Zotriediť
    Na stránke
    Upresniť výber
    Do 1 dňa
    19" Patch panel LYNX 24port, UTP, Cat5E, 30µm, duální svorkovnice, černý19" Patch panel LYNX 24port, UTP, Cat5E, 30µm, duální svorkovnice, černý Technické informace Ve
    27.6 €
    Vaša cena
    NovinkaDo 1 dňa
    Čistící tyčinky pro čištění ferulí optických konektorůČistící tyčinky pro čištění ferulí optických konektorů 2,5 mm Balení: 25ks.
    4.49 €
    Vaša cena
    Do 1 dňa
    Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s
    7.27 €
    Vaša cena
    NovinkaDo 1 dňa
    Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s
    4.86 €
    Vaša cena
    Do 1 dňa
    Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-LC, LS0H, 1mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-LC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s
    8.65 €
    Vaša cena
    Do 1 dňa
    Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s
    7.1 €
    Vaša cena
    Do 1 dňa
    Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-ST, LS0H, 1mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-ST, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s
    5.29 €
    Vaša cena
    Do 1 dňa
    Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s
    11.65 €
    Vaša cena
    Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 15mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 15m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s
    13.96 €
    Vaša cena
    Do 1 dňa
    Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 1mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s
    6.84 €
    Vaša cena
    NovinkaDo 1 dňa
    Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s
    19.02 €
    Vaša cena
    Do 1 dňa
    Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 2mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 2m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s
    7.43 €
    Vaša cena