Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobca  LYNX CS

LYNX CS

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
10" Patch panel 12port Cat6, UTP, černý10" Patch panel 12port Cat6, UTP, černý.
16 €
Skladom u dodávateľa
Boxer - narážeč s nožem pro blok 110, kulatý, oranžovýBoxer - narážeč s nožem pro svorkovnice typu 110Náhradní nože najdete pod kódy: 1045601 nůž pro s
10 €
Skladom u dodávateľa
Boxer - narážeč s nožem pro blok 110, modrýNarážecí nástroj, který slouží k terminaci UTP/FTP kabelu do svorkovnic typu 110 - Regulace síly ná
10 €
Skladom u dodávateľa
Boxer - narážeč s nožem pro blok 110, žluto-oranžovýNarážecí nástroj, který slouží k terminaci UTP/FTP kabelu do svorkovnic typu 110 - Regulace síly ná
10 €
Boxer - narážeč s nožem pro svorkovnici KroneNástroj slouží k terminaci - zařezání telefonních/datových drátů do zářezových bloků Krone.
6 €
Duplexní kabel 50/125, LC-LC, OM3, 7mTyp komponenty:Kábel prepojovací.
9 €
Duplexní kabel 50/125, OM2, LC-LC, 2mDuplexní kabel 50/125, OM2, LC-LC, 2m.
6 €
Skladom u dodávateľa
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 10mDuplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 10m.
7 €
Skladom u dodávateľa
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 1mDuplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 1m.
8 €
Skladom u dodávateľa
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 2mDuplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 2m.
9 €
Skladom u dodávateľa
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 3mDuplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 3m.
7 €
Skladom u dodávateľa
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 5mDuplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 5m standard OM3 .
11 €