Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobca  D-Link

D-Link

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter, do 2 kmDMC-300SC DMC-300SC Konvertor Fast Ethernet D-Link nabízí řadu Fast Ethernet konvertorů, s jejich
81 €
D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter, do 15 kmDMC-515SC: Konvertor Fast Ethernet - 10/100 Mbit TP (RJ-45, SC-Duplex) - FDX - včetně napájecího ada
143 €
D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter, do 10 kmDMC-810SC: 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter - včetně napájecího zdroje This c
333 €
D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter, do 550 mDMC-700SC: Konvertor Gigabit Ethernet - 1000 Mbit TP (RJ-45, SC-Duplex) - FDX - včetně napájecího zd
159 €
D-Link 12 AP upgrade for DWS-3160-24PCTyp príslušenstva:Aktivačný licencie k firewallu a routeru.
457 €
D-Link 2-port 120G CXP Interface (for DXS-3600-32S only)Typ príslušenstva:Stacking Kity pre switche.
436 €
D-Link 2-slot Redundant Power Supply Chassis, pro DPS-xxxDPS-800 - D-Link 2-slot Redundant Power Supply Chassis - držák pro upevnění dvou redundantních zdroj
95 €
NovinkaSkladom u dodávateľa
D-Link COVR-2202 Wireless AC2200 Tri-Band Whole Home Mesh Wi-Fi System (2-Pack)AC2200 Tri-Band Whole Home Mesh Wi-Fi System (2-Pack) - Dedicated 5Tri-Band backhaul - Two 10/100/10
350 €
D-Link COVR-C1202 Wireless AC1200 Whole Home Wi-Fi system (2 pack)AC1200 Whole Home Wi-Fi system (2 pack) -Two 10/100/1000Mbps Ethernet ports (Auto-detect as WAN or L
186 €
NovinkaSkladom u dodávateľa
D-Link COVR-C1203 Wireless AC1200 Whole Home Wi-Fi system (3 pack)AC1200 Whole Home Wi-Fi system (3 pack) -Two 10/100/1000Mbps Ethernet ports (Auto-detect as WAN or L
265 €
D-Link COVR-P2502 Covr Whole Home Powerline Wi-Fi System (2-pack), wirelles AC1200Unlike traditional Wi-Fi extenders, Covr creates one seamless network and automatically connects you
202 €
D-Link DAP-1325 Wi-Fi Range Extender, Wireless N300, 1x 10/100 RJ45Wireless Range Extender N300 With 10/100 port and external antenna - 2 x External Antennas - 1 x 10/
23 €