Cisco SFP-10G-LRM=, SFP+ transceiver, 10GbE LRM, MMF, 300m

Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.... viac
Bežná cena: 1 280.2  (-36%)
Na dotaz
822.22 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 839322
Kód dod.: SFP-10G-LRM=
EAN: 882658167119
Záruka: 12 Měsíc(ů)
Výrobca: Cisco
Popis a parametre
Diskusia

Cisco SFP-10G-LRM=, SFP+ transceiver, 10GbE LRM, MMF, 300m

Cisco 10GBASE-LRM SFP+ transceiver

10GBASE-LRM SFP+ multi-mode transceiver, dosah až 300m

Upozornění: Cena veškerých CISCO produktů se týká pouze aktuálních skladových zásob!! Pokud máte zájem o zboží, které není aktuálně skladem, prosím, kontaktujte svého obchodníka. Cenovou nabídku Vám rád připraví.

Technické specifikace:

Provedení Multi-mode (MMF)
Kabeláž 10GBASE-LRM
Typ konektoru LC
Vlnová délka 1310 nm
Maximální vzdálenost 300 m
Rychlost přenosu 10 Gbps
Rozměry 13.4 x 8.5 x 55.7 mm
Hmotnost 75 g

Stránky produktu: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/transceiver-modules/data_sheet_c78-455693.html
Seznam kompatibility: https://tmgmatrix.cisco.com/home.

Typ príslušenstva
Mini-GBIC (SFP) moduly

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

Cisco SFP-10G-LRM=, SFP+ transceiver, 10GbE LRM, MMF, 300m

Zadajte prosím svoje meno
Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Stráženie produktu
Naposledy navštívené
PCzóna
Vojtaššáková 839
027 44 Tvrdošín
Slovenská Republika
IČO: 48191094
Spracovanie dát
Schovať