cart
Košík
menu
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
-13%Zľava
Signamax 100-35WDMA 10G SFP+ optický WDM modul SM 1270/1330nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp.
Signamax
Signamax 100-35WDMA 10G SFP+ optický WDM modul SM 1270/1330nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp.
Kód: i54_539049414
Záruka 36 mesiacov
28.02 
32.22 
Skladom>5ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
100-35WDMA 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1270/Rx:1330nm, Maximální dosah 10k
-13%Zľava
Signamax 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.
Signamax
Signamax 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.
Kód: i54_53904902
Záruka 36 mesiacov
8.21 
9.43 
Skladom>5ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kab
-13%Zľava
Signamax 100-35C-0,5M 10G SFP+ prepojovací kábel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp.
Signamax
Signamax 100-35C-0,5M 10G SFP+ prepojovací kábel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp.
Kód: i54_539049415
Záruka 36 mesiacov
9.23 
10.61 
Skladom>5ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlo
-13%Zľava
Signamax 100-35C-1M 10G SFP+ prepojovací kábel metalický - DAC, 1m, Cisco komp.
Signamax
Signamax 100-35C-1M 10G SFP+ prepojovací kábel metalický - DAC, 1m, Cisco komp.
Kód: i54_539049416
Záruka 36 mesiacov
9.38 
10.79 
Skladom3ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlo
-13%Zľava
Signamax 100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1550nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.
Signamax
Signamax 100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1550nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.
Kód: i54_53904910
Záruka 36 mesiacov
11 
12.64 
Skladom>5ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optic
-13%Zľava
Signamax 100-32MM-ED 1G SFP optický modul MM 1310nm LC, 2km, DDM - Cisco komp.
Signamax
Signamax 100-32MM-ED 1G SFP optický modul MM 1310nm LC, 2km, DDM - Cisco komp.
Kód: i54_539049419
Záruka 36 mesiacov
8.75 
10.06 
Skladom>5ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
100-32MM-ED 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabel
-13%Zľava
Signamax 100-32MM 1G SFP optický modul MM 850nm LC, 550m, DDM - Cisco komp.
Signamax
Signamax 100-32MM 1G SFP optický modul MM 850nm LC, 550m, DDM - Cisco komp.
Kód: i54_53904901
Záruka 36 mesiacov
8.21 
9.43 
Skladom>5ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
100-32MM 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely.
-13%Zľava
Signamax 100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.
Signamax
Signamax 100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.
Kód: i54_53904909
Záruka 36 mesiacov
9.23 
10.61 
Skladom>5ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optic
-13%Zľava
Signamax 100-35WDMB 10G SFP+ optický WDM modul SM 1330/1270nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp.
Signamax
Signamax 100-35WDMB 10G SFP+ optický WDM modul SM 1330/1270nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp.
Kód: i54_539049413
Záruka 36 mesiacov
28.02 
32.22 
Skladom>5ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
100-35WDMB 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1330/Rx:1270nm, Maximální dosah 10k
-13%Zľava
Signamax 100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310 nm, 10 km, DDM - Cisco komp.
Signamax
Signamax 100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310 nm, 10 km, DDM - Cisco komp.
Kód: i54_53904920
Záruka 36 mesiacov
19.92 
22.90 
Skladom>5ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
100-35SM 10G SFP+ optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely
-13%Zľava
Signamax 100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp.
Signamax
Signamax 100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp.
Kód: i54_539049412
Záruka 36 mesiacov
12.66 
14.56 
Skladom>5ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
100-35MM 10G SFP+ optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely
-13%Zľava
Signamax 100-35C-5M 10G SFP+ prepojovací kábel metalický - DAC, 5m, Cisco komp.
Signamax
Signamax 100-35C-5M 10G SFP+ prepojovací kábel metalický - DAC, 5m, Cisco komp.
Kód: i54_539049417
Záruka 36 mesiacov
21.05 
24.19 
Skladom>5ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlo
-13%Zľava
Signamax 100-35C-3M 10G SFP+ prepojovací kábel metalický - DAC, 3m, Cisco komp.
Signamax
Signamax 100-35C-3M 10G SFP+ prepojovací kábel metalický - DAC, 3m, Cisco komp.
Kód: i54_539049418
Záruka 36 mesiacov
13.58 
15.61 
Skladom>5ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlo
-13%Zľava
Signamax 100-35SRJ 10G SFP+ metalický modul RJ45 10G/5G/2,5G/1000 base-T - Cisco komp.
Signamax
Signamax 100-35SRJ 10G SFP+ metalický modul RJ45 10G/5G/2,5G/1000 base-T - Cisco komp.
Kód: i54_539049420
Záruka 36 mesiacov
72.11 
82.92 
Skladom4ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
100-35SRJ je 10Gbps SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Je přepínací a podpor
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.