Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. Sieťové prvky
  3. Optická kabeláž

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-ST, LS0H, 1m

Pridať do obľúbenýchDuplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-ST, LS0H, 1m
Typ vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, ST.

Kód produktu10101527
Part numberDPX-62-LC/ST-1
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:LYNX CS
Skladová dostupnosť:Skladom4ks
Bežná cena
8.21 €
Vaša cena
6.90 €
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-ST, LS0H, 1m


Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s




















Technické informace
Kategorie: OM1
Optické vlákno: 62,5/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: LC-ST
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 1 m
b/s.
Typ vlákna: Multimode
Typ kábla: Patch kábel
Typ konektora: ST
Aktuálna cena produktu je6.90€  s dph
Váš e-mail