Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Textové stránky
    sk
    EUR
    Späť
    1. Hlavní stránka
    2. IT
    3. Sieťové prvky
    4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

    Zyxel SFP10G-LR 10G SFP+ modul, Wavelength 1310nm, Longe range (10km), Double LC connector

    Pridať do obľúbenýchZyxel SFP10G-LR 10G SFP+ modul, Wavelength 1310nm, Longe range (10km), Double LC connector
    Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.

    Kód produktu311314
    Part numberSFP10G-LR-ZZ0101F
    EAN produktu4718937567652
     
    Záruka:60 Měsíc(ů)
    Výrobca:ZyXEL
    Skladová dostupnosť:Na dotaz
    Bežná cena
    363.74 €
    Vaša cena
    353.27 €
    Počet
    ks
    Otázka na predajcu>






    Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
    Popis
    Parametre
    Strážny pes
    Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.
    Typ príslušenstva: Mini-GBIC (SFP) moduly
    Aktuálna cena produktu je353.27€  s dph
    Váš e-mail