Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. Sieťové prvky
  3. SFP moduly

SFP moduly

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
Skladom u dodávateľa
Cisco GLC-LH-SMD-RF, SFP Transceiver, GbE LX/LH, MMF/SMF, 550m/10km, REFRESHCisco GLC-LH-SMD= Gigabit Ethernet LX SFP Transceiver REFRESH Jedná se o produkt z programu REFRESH
479 €
Cisco GLC-LH-SMD=, SFP Transceiver, GbE LX/LH, MMF/SMF, 550m/10kmCisco GLC-LH-SMD= Gigabit Ethernet LX SFP Transceiver 1000BASE-LX/LH single-mode/multi-mode transce
501 €
Cisco GLC-TE=, SFP Transceiver, GbE T, RJ-45, 100mCisco GLC-TE= SFP transceiver GLC-TE= RJ-45 transceiver, dosah až 100 m Technické specifikace:
230 €
Skladom u dodávateľa
CISCO OEM 1000BASE-BX10 SFP, single-strand SMF, 1490-nm TX/1310-nm RXCISCO OEM 1000BASE-BX10 SFP module for single-strand SMF, 1490-nm TX/1310-nm RX wavelength.
72 €
Cisco SFP-10G-LR-S=, SFP+ transceiver, 10GbE LR, SMF, 10kmCisco 10GBASE-LR SFP+ transceiver 10GBASE-LR SFP+ single-mode transceiver, dosah až 10km Technické
1 037 €
Cisco SFP-10G-LR=, SFP+ transceiver, 10GbE LR, SMF, 10kmCisco 10GBASE-LR SFP+ transceiver 10GBASE-LR SFP+ single-mode transceiver, dosah až 10 km Technické
1 914 €
Cisco SFP-10G-LRM=, SFP+ transceiver, 10GbE LRM, MMF, 300mCisco 10GBASE-LRM SFP+ transceiver 10GBASE-LRM SFP+ multi-mode transceiver, dosah až 300m Technické
819 €
Cisco SFP-10G-SR-S=, SFP+ Module, 10GbE SR, MMF, 400mCisco 10GBASE-SR SFP+ transceiver 10GBASE-SR SFP+ multi-mode transceiver, dosah až 400m Technické s
365 €
Cisco SFP-10G-SR=, SFP+ transceiver, 10GbE SR, MMF, 300mCisco 10GBASE-SR SFP+ transceiver 10GBASE-SR SFP+ multi-mode transceiver, dosah až 300m Technické s
512 €
Skladom u dodávateľa
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových akti
13 €
Skladom u dodávateľa
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových akti
16 €
Skladom u dodávateľa
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových akti
14 €