Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. Sieťové prvky
  3. Optická kabeláž

Optická kabeláž

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
Duplexní kabel 50/125, OM2, LC-LC, 2mDuplexní kabel 50/125, OM2, LC-LC, 2m.
6 €
Skladom u dodávateľa
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 10mDuplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 10m.
7 €
Skladom u dodávateľa
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 1mDuplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 1m.
8 €
Skladom u dodávateľa
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 2mDuplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 2m.
9 €
Skladom u dodávateľa
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 3mDuplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 3m.
7 €
Skladom u dodávateľa
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 5mDuplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 5m standard OM3 .
11 €
Skladom u dodávateľa
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-SC, 1mDuplexní kabel 50/125, LC-SC, 1m, OM3 standard OM3 vhodné i pro 10Gbit ethernet až do 300m, 1Gbit e
5 €
Skladom u dodávateľa
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-SC, 2mDuplexní kabel 50/125, LC-SC, 2m, OM3 standard OM3 vhodné i pro 10Gbit ethernet až do 300m, 1Gbit e
6 €
Skladom u dodávateľa
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-SC, 3mDuplexní kabel 50/125, LC-SC, 3m, OM3 standard OM3 vhodné i pro 10Gbit ethernet až do 300m, 1Gbit e
7 €
Skladom u dodávateľa
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-ST, 1mDuplexní kabel 50/125, OM3, LC-ST, 1m.
5 €
Skladom u dodávateľa
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-ST, 2mDuplexní kabel 50/125, OM3, LC-ST, 2m.
7 €
Skladom u dodávateľa
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-ST, 3mDuplexní kabel 50/125, OM3, LC-ST, 3m.
7 €