Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. Servery, príslušenstvo a komponenty
  3. Príslušenstvo k zálohovacím systémom

QNAP optický modul SFP+ 10GBASE-SR

Novinka
Pridať do obľúbenýchQNAP optický modul SFP+ 10GBASE-SR

Kód produktu437399
Part numberTRX-10GSFP-SR-MLX
EAN produktu4713213512180
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobca:QNAP
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
150.42 €
Vaša cena
126.53 €
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Strážny pes

QNAP optický modul SFP+ 10GBASE-SR


Multimode optický modul

.
Aktuálna cena produktu je126.53€  s dph
Váš e-mail