Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. Sieťové prvky
  3. Príslušenstvo k rozvádzačom

Optická vana výsuvná 1U, 24x SC simplex (24x LC duplex, 24x E2000), vč.kazety Optronics na 24 svarů, černá

Novinka
Pridať do obľúbenýchOptická vana výsuvná 1U, 24x SC simplex (24x LC duplex, 24x E2000), vč.kazety Optronics na 24 svarů, černá
Typ príslušenstva:Optické vane, rozvádzače.

Kód produktu1030936
Part numberOPVANALE24SC-O
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:Lexi-NET
Skladová dostupnosť:Skladom13ks
Bežná cena
40.21 €
Vaša cena
34.08 €
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
Optická vana výsuvná 1U, 24x SC simplex (24x LC duplex, 24x E2000), vč.kazety Optronics na 24 svarů, černá

  • Pevná konstrukce - síla materíálu 1,5mm

  • Vypalovaný černý matný krupičkový lak

  • Úchyty na tahové prvky 2ks

  • Dva záměnné kabelové vstupy pro 2x přímý vstup a 1x úhlový

  • pevné čelo 24 číslovaných pozic pro 24x SC (24x LC Duplex, 24x E2000)

  • 48 otvorů se závity M2 pro fixaci spojek, 48x šroubek M2 pro uchycení spojek

  • 1x kazeta pro 24 svárů včetně hřebínků pro uchycení svarů (dva svary nad sebe)

  • 2x průchodka PG 13.5, stahovací pásky

  • 1x montážní sada M6 (4xšroubek, 4x podložka,4xmatička)

  • gumová průchodka

  • sada stahovacích pásků


  • vanu je možné vybavit další kazetou Optronics (PN: OPT-SPT01) na 24 svárů tj. může být vybavena až na 48 vláken (24 LC duplex)


Spojky:

  • SC/SC single-mode simplex - najdete pod kódem 10101071 (PN: SC/SC SPX-SM)

  • SC/SC multi-mode simplex - najdete pod kódem 1045712 (PN: SC/SC SPX-MM)

  • LC/LC single-mode duplex - najdete pod kódem 1010081 (PN: LC/LC DPX-SM)

  • LC/LC multi-mode duplex - najdete pod kódem 1010080 (PN: LC/LC DPX-MM)

  • záslepky na nevyužité otvory - najdete pod kódem 1030033 (PN: ZASLOPTSC)

.
Typ príslušenstva: Optické vane, rozvádzače
Aktuálna cena produktu je34.08€  s dph
Váš e-mail