cart
Košík
menu

Gigaset E630

Kód: 1041669
Skladom>5ks
Termín a spôsob doručenia
Typ telefónu:Bezdrôtový.
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
125.72 
104.77  bez DPH
Bežná cena: 173.93  (-28%)
ks
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Výrobca:
Kód:
1041669
EAN:
4250366833705
Záruka:
24 Měsíc(ů) mesiacov
Typ telefonu:
Bezdrátový
Popis Gigaset E630

Navrhnuté pre náročné každodenné situácie

Ak vlastníte remeselnú dielňu alebo máte doma malé deti, viete, aké rizikové prostredie to je. A bezdrôtový telefón Gigaset E630 to vie tiež. V prostredí plnom náradia, nástrojov alebo detí sú kolízie na dennom poriadku. Preto je tento robustný bezdrôtový telefón odolný voči nárazom a striekajúcej vode a prachu.

Bočné tlačidlo na jednoduché ovládanie hlasitosti

Veľký 1,8" farebný TFT displej s podsvietením

Vyhľadávanie v telefónnom zozname pre 150 kontaktov

Funkcia vreckovej baterky

Až 14 hodín hovoru, v pohotovostnom režime až 300 hodín

Tlačidlo priameho prístupu k zmeškaným hovorom

Podporuje prenosný klip L410

.


Pohodlné a praktické ovládanie

Vibračné upozornenia a svetelný signál vás vždy spoľahlivo upozornia na prichádzajúce hovory, a to aj v hlučnom prostredí. Ergonomické slúchadlo umožňuje pohodlné telefonovanie s ľahko dostupným bočným tlačidlom na jednoduché a rýchle ovládanie hlasitosti. Tento model pevnej linky ponúka vynikajúcu kvalitu zvuku. A ak zmeškáte hovor, vďaka tlačidlu priameho prístupu k zmeškaným hovorom budete hneď vedieť, čo je dôležité.

Inovácie a praktické nastavenia

Profil telefónu môžete veľmi ľahko prispôsobiť hlučnému alebo tichému prostrediu. Zjednodušené prijímanie hovorov vám umožní prijať hovor, aj keď máte špinavé ruky. Bezproblémová navigácia s prehľadnými ponukami, podsvietená klávesnica a farebný TFT displej uľahčujú prehľadávanie telefónneho zoznamu so 150 kontaktmi.

Pokračujte v konverzácii bez prerušenia

Pokračujte v práci a konverzácii - bez ohľadu na to, že máte plné ruky práce. Pokročilé handsfree vám vždy umožní pracovať bez prerušenia. Gigaset E630 s výdržou až 14 hodín hovoru vás nebude obmedzovať pri telefonovaní. A 300 hodín pohotovostného režimu znamená, že telefón môžete mať po ruke, kým neskončíte.

Eco DECT: Žiadne žiarenie

Energeticky úsporný Gigaset E630 nezaťažuje životné prostredie ani vašu peňaženku. Rovnako ako všetky ostatné bezdrôtové telefóny, aj Gigaset znižuje rádiový výkon v závislosti od vzdialenosti slúchadla od základne. Výkon telefónu Gigaset E630 môžete znížiť aj manuálne o 80 % zapnutím režimu ECO. Okrem toho režim ECO Plus prepne telefón do režimu bez emisií, keď je slúchadlo v pohotovostnom režime...

Naposledy navštívené produkty
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené