Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. Sieťové prvky
  3. Sieťové karty

ASUS PEB-10G/57811-1S Síťový adaptér 10GbE SFP+, PCI-E, single port

Pridať do obľúbenýchASUS PEB-10G/57811-1S Síťový adaptér 10GbE SFP+, PCI-E, single port
Typ rozhrania LAN karty:PCIe; Prenosová technológia LAN:Optical.

Kód produktu151501
Part number90SC05W0-M0UAY0
EAN produktu4716659828082
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:Asus
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Vaša cena bez DPH
158.33 €
Vaša cena vrátane DPH
190 €
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
Rychlost

10 Gigabit/s Ethernet



Vstupy a výstupy

SFP+ ; Single Port


Řadič

BCM 57811S


Rozhraní:

LC Fiber Optic


Module Type

Supports SFP+ SR Optical Module, SFP+ LR Optical Module, Direct Attached Copper


Rozhraní

PCI-E Gen2 x8


Formát

4.72”x 1.77”
(Lower Than Standard Low-profile)


Kabel

Support Cable Type :
SMF up to 10km (LR)
MMF 62.5/50um up to 300m (SR)
Passive Twin-AX up to 5m (SFP+ Direct Attach)


Funkce

PXE Boot
iSCSI Boot


Obsah balení:

1 x Full-height Bracket (Default)
1 x Low-profile Bracket with Screws
1 x Small Bracket(for Node) with Screws
1 x Support DVD (per carton).
Typ rozhrania LAN karty: PCIe
Prenosová technológia LAN: Optical
Aktuálna cena produktu je190€  s dph
Váš e-mail